KAYMAKAMIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan bayramlar; her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, buruk gönüllerin tamir edildiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerdir.

Milli ve manevi hayatımızda böylesine önemli yer tutan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu milletçe yaşamaktayız. Buönemli günleri bir fırsataçevirerek milletçe kardeşlik duygularımızı pekiştirmeli ve her şeyden dahaçok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ezine'li hemşerilerimin,Kamu veözel kuruluşlarda görev yapan her kademedeki personelimin ve aile bireylerinin, Sivil Toplum kuruluşlarının,Vatanımızın bütünlüğünü ve bağımsızlığını korumak uğruna canlarını ve kanlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizinbayramlarını yürekten kutluyor, bayramın; İslam alemine,Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ederim.

Ali Fuat ATİK

Ezine Kaymakamı